Banshee - עונה 1

עמוד 5 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ron5054 (ירון)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 25, 2005
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 421

#61  נשלח: ה' 28/03/2013 20:52

הייתי בטוח שזה הכותבים מחליטים ואתה תגלה ולא ההפך.
בינתיים בכל פרק כמעט היה פלאשבק לעבר. יכול מאוד להיות שימשיכו במטריצה הזאת בעונה הבאה וימשיכו לספר את סיפור הרקע ויכול להיות שלא.
אני לפחות מחכה להמשך.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3882
מספר הודעות: 37682

#62  נשלח: ה' 28/03/2013 21:00

ron5054,
זה כאשר הסדרה מוזמנת מראש עם יותר מעונה אחת, אך כאן העונה הראשונה החלה ורק במהלכה הוחלט על עונה II.
לפחות הגענו להסכמה שיש חורים בעלילה, רק שאתה חושב שהולכים לחשוף אותם בהמשך, אני טוען שאם הם לא נחשפו עד כה, לא ישתנה שום דבר בעונה II.

לגבי הפלאשבקים שהזכרת, הם רק הציגו את החיים הקשים שהיה להוד בכלא, לא למקור השנאה בין האב לבת.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3620
מספר הודעות: 68798

#63  נשלח: ה' 28/03/2013 21:22

ziv_r

נראה לי שהחורים מפריעים לך בעיקר...

אותי הם לא הטרידו...

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 277
מספר הודעות: 2757

#64  נשלח: א' 31/03/2013 7:43

תודה רבה לכל המשתתפים בשרשור.
מזמן לא נהניתי ככה מסדרה (ראיתי את כל הפרקים במהלך החג).
amir073
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 789

#65  נשלח: א' 31/03/2013 19:16

גם אני צפיתי בסדרה במהלך החג וחייב לציין שזו אחת הסדרות החדשות הכי טובות בשנים האחרונות מבחינת מקוריות וחדשנות.

נורא הצחיקו אותי התגובות באשכול הזה שמתלוננות על חוסר אמינות של העלילה. וזה מאנשים שמעריצים (ובצדק) סדרות כמו ספרטקוס ושובר שורות שהוזכרו כאן באשכול, ומן הסתם יש עוד רבות אחרות. זו טלוויזיה שמטרתה לספק בידור. זה לא סרט דוקמנטרי ולא ריאליטי. זה סיפור בדיוני בדיוק כמו דם אמיתי ומשחקי הכס, אפילו שאין כאן דרקונים וערפדים.
גם הבחור שהתעצבן מזה שלא סיפקו לו הסבר לשנאה בין האבא לבת גרם לי לתמוה. זו סדרה שהיא בז'אנר של הקומיקס (למרות שבמקרה שלה הקומיקס בא בעקבות הסדרה ולא להיפך). בסדרות מהסוג הזה יש רע ויש טוב ולא צריך לספק הסברים לסיבות של הרע למה הוא רע. זה גם לא ממש מעניין כי כמו שכתבתי בהתחלה, לא מדובר בסדרה ריאליסטית. זה לא "הסמוייה" ולא "מד מן".

בז'אנר שלה, העונה הראשונה של הסדרה הזאת היא מופתית, כמו העונה הראשונה של דם אמיתי והעונה הראשונה של ספרטקוס. סביר להניח שהעונות הבאות יהיו הרבה פחות טובות או אפילו גרועות (שוב, כמו דם אמיתי וספרטקוס).

לכן, מומלץ בחום לכל מי שטרם ראה.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#66  נשלח: א' 31/03/2013 19:21

amir073,
אין כאן אפילו תגובה אחת שנוגעת לחוסר אמינות של העלילה כפי שרשמת, אלא רק תלונות על חורים (מצידי לפחות). כמובן שאפשר לפטור הכל ולומר "זו סדרה, זה סרט, זה לא אמיתי" וכדומה, אך כאשר כל הסדרה נעה על רגשות שהמקור להן לא נחשף בפנינו, זהו כאמור חור.

נכון, סדרה מהנה, אך עם חור גדול שכולם עוקפים אותו עבור חדוות אלימות וכנראה שעבור ציץ וחצי מידי פעם.
giladl (גלעד)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2011
הבעות תודה: 56
מספר הודעות: 964

#67  נשלח: א' 31/03/2013 22:14

הגזמת זיו, זה אפילו לא חצי ציצ...
אוריה (אוריה גלזמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 04, 2008
הבעות תודה: 21
מספר הודעות: 2035

#68  נשלח: ב' 01/04/2013 9:44

עזבו ציצים... הקטע בפרק 4 שהיא באמבטיה מאונ.. ואחר כך יוצאת לבעלה ודורשת ממנו " זיין ... "
אך , הלוואי עלי !!!!!!!
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 484
מספר הודעות: 32509

#69  נשלח: ג' 09/04/2013 16:49

ziv_r כתב:

האמת שלא נתנו לנו הסבר מספק למה רביט שונא כל כך את ביתו. אז נכון שאישתו מתה בלידה, אבל לרצות להרוג את הבת שלו בגלל זה? ולמה הבת כל כך שנאה את אבא שלה? ולמה רביט כל כך רוצה להרוג את הוד? כל הסדרה כמעט ונעה על היחסים הללו ללא בנייה משביעת רצון של יסודות לרגשות העזים.
לא מצפה לתשובות, זוהי בסך הכל סדרה.

לא חייבים להאכיל את הצופים בכפית בכל דבר.
אפשר להניח שקורים דברים גם בלי שרואים אותם על המסך.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#70  נשלח: ג' 09/04/2013 22:48

guyezra,
זה לא נקרא להאכיל בכפית, זה נקרא חורים בעלילה. אלו מניעים אשר הניעו את כל העונה ולא זכו להסבר.
sunny_jim (אלכס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 09, 2005
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 1719

#71  נשלח: ד' 10/04/2013 0:05

amir073,

ההשוואה שלך בין "Banshee" לבין סדרות בדיוניות כאלו ואחרות שגויה מהיסוד.

כל סדרה, בכל setting, עדיין חייבת לפעול במסגרת חוקים כלשהי(למשל העולם במשחקי הכס, הוא עולם שבו כמעט כל פרט מחושב עד לפרטים הקטנים ביותר. במיוחד אם קראת את הספרים ואתה נמצא עמוק יותר בתוך העלילה, תבין על מה אני מדבר) על מנת לשמור על איכות.

Banshee מתיימרת להיות סדרת מתח, ועל מנת להיות סדרת מתח ברמה גבוהה, היא צריכה לסגור קצוות בצורה משכנעת ולא להשאיר דברים באויר שכבר אין איך לסגור. וגם אם איכשהו בעונה הבאה הקצוות הללו יסגרו, זה לא פוטר את הסדרה מהפגמים המשמעותיים שראינו במחציתה השניה. הנקודות שהעלה ziv_r הן נקודות משמעותיות מאד אשר פוגעות באיכותה של הסדרה, בטח כשיש עם מה להשוות וחורים מהסוג הזה לא רואים בסדרות אחרות מהטופ.

ושוב אזכיר גם את הנושא של הדיאלוגים הסופר בנאליים בסדרה, כשאני מרגיש שמזלזלים בי כצופה והייתי יכול לכתוב בעצמי טוב יותר חלקים מסוימים מהתסריט.

אם כבר עשית השוואה לשובר שורות, אז אשמח אם תפנה אותי ל"קצוות לא סגורים" או חורים בעלילה, או קווי עלילה "לא משכנעים", גם אם מספרם בסדר גודל קטן יותר ממה שראינו ב-Banshee. אני בטוח שלא תצליח.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#72  נשלח: ד' 10/04/2013 0:35

מדובר במוצרים שונים מאוד. בנשי לא מיועד להיות air tight וכמו שכתבתי, החורים שמטרידים את מנוחתכם בכלל לא עלו לי בראש בעת הצפיה והם לא מטרידים אותי כעת...
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#73  נשלח: ד' 10/04/2013 7:00

oferlaor,
העיקר אתה מסכים שיש חורים.
החורים לא "מטרידים את מנוחתי". אני רשמתי את רשמי מהסדרה לאחר הצפייה בפרק האחרון וכיניתי אותה "בינונית" בשל הסיבות שכבר ציינתי. לאחר שעשיתי זאת, עולים רק תירוצים למה זה תקין שנשארים חורים וכאשר התירוצים לא מתקבלים, אז פתאום זה בסדר שיש חורים כי "המוצרים שונים מאוד" (כל סדרה שונה מהשנייה והשוני לא נותן לגיטימציה להשארת חורים. בסדרה 90210 לדוגמה, אין חורים בעלילה וגם היא "מוצר שונה"). אין לי בעיה עם זה, כל עוד לא תעירו לי על הדעה שלי כי הסדרה בינונית.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 484
מספר הודעות: 32509

#74  נשלח: ד' 10/04/2013 7:15

כל הסיפור למה רביט שונא את ביתו היה 15 שנה לפני התקופה של הסידרה
זו עובדה בסיסית של הסידרה מהרגע הראשון
לא חייבים לתת הסבר הגיוני ומעמיק למה זה ככה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#75  נשלח: ד' 10/04/2013 7:23

חסר חורים בכל סידרה? אני נהנה גם מ Spartacus שמחורר יותר מגבינה שווצרית. אותו כנל עם walking dead.

וכן, גם ב breaking bad יש כל מני סתירות כמו ההתנהגות של וולטר כלפי אשתו וההיפך.

אני לא ממש מחשיב את זה חורים. חורים זה הסיום של lost - שלא פתרו באמת שום דבר. חורים זה העונה האחרונה של פרינג׳...

כמו שכתבתי, אותי זה לא ממש הטריד. לי הפריע יותר למה הבחור מתאחה בתחילת כל פרק ובכל זאת מושמד במכות במהלכו. מטריד אותי למה הוא נשאר בבנשי אחרי שהבחורה דחתה אותו באופן חד משמעי ונתנה לו 10 מיליון דולר ביהלומים (שהוא זרק לפח). בתור גנב על, זה לא היה מהלך חכם במיוחד. גם הנושא של הילד שכמעט מת ללא השתלת ריאה, חזר לחיים ונחטף - זה חור עלילתי גדול יותר מאלה שציינתם.

ובכל זאת, מדובר בסדרה שנהנתי ממנה יותר מכמעט כל סדרה אחרת השנה...

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה