פלאזמה פאנסוניק היי דפינישן-שאלות

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3675
מספר הודעות: 69054

#16  נשלח: א' 03/07/2005 7:18

ציטוט:
גם בדף יבואן ועל פי מה שראינו אצל עמי-הפנסוניק תואמת לפורמט 1080i/50.

רק בקומפוננט. הבעיה היא שככל הנראה הטעות שלנו היתה שבדקנו את הערוץ בשעות הבוקר. בשעות הערב הם מדליקים את ההצפנה ואז יציאת הקומפוננט נכבית. החיבור הדיגיטלי של פנסוניק לא תומך בכניסה - כך שבעצם מ-4 אחה"צ לא ניתן לראות את הערוץ על המסך כלל. HD1 צפוי לעבור לשידורים מוצפנים מסביב לשעון בתוך כחודש, ואז בכלל לא ניתן יהיה לראות את הערוץ במסך זה.

המסך אינו תומך ב-1080i50 דרך HDMI או DVI. זה מקור הבעיה.

ואגב, זה בכלל לא קשור ל-MPEG4.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 28, 2005
מספר הודעות: 141

#17  נשלח: א' 03/07/2005 7:58
אוקיי

עופר,
אוקיי. עכשיו הכל ברור.
אז השאלה היא פשוטה:
מה הסיכוי לדעתך שמי שקונה היום את המסך הזה יוכל לראות בעתיד הלא רחוק את HD1 המוצפן ?
תשמע,למרות אהבתי הגדולה לפאנסוניק הזו,אם לא אוכל לראות בה שידורי HD בפורמט טלויזיוני(קרי,ממיר וכו' וכו') - היא תרד מהרשימה (הלא ארוכה שלי... )
האם השרשור שפתחת מול היפנים מניב תוצאות אפקטיביות?
כשאמרת שפנסוניק רכשו חלק מ HD1 , מה הסיכוי שדווקא ישקיעו בכרטיס DVI/HDMI שמתחבר למסכי המקצועיים שלהם ולא ל VIERRA שהיא למעשה מוצר הדגל לשוק הביתי שלעניות דעתי כבר תומכת בהצפנה הזו דרך הממיר הפנימי שיש בה(באנגליה אין בעיה עם HD1 שקולטים בדגמי ה VIERRA). כלומר-האם היפנים ישקיעו בכלל כסף בפלח שוק שממילא לא צריך את ההצפנה הזו במסך שלו?(תגיד לי אתה,אילו עוד משוגעים חוץ מהפורום הישראלי הזה מצעניין בסוגייה כזו בכלל? האם יש סיכוי שהבקשה/שאילתא שלך תתקבל בהרמת גבה אצל היפנים?למה בכלל שישקיעו ב FEATURE שאולי לא כלכלי עבורם ?(סדרת הדור ה-7 בפנסוניק)

שרון
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#18  נשלח: א' 03/07/2005 8:33

sharlav,

האם זה טכנית אפשרי להוציא כרטיס שיתן תמיכה בפורמטים הללו? כן.

האם הם יוציאו כזה כרטיס לדור הנוכחי של מסכים? קשה מאוד לדעת.

ההשקעה שלהם (כך בשמועות לפחות) ב-HD1 מראה על נכונות ורצון להיכנס לשוק האירופאי.

מצד שני, אם הם קרובים להוציא את הסידרה של PHD8 (אין על כך מידע, אני מניח שנדע תוך מספר חודשים לא רב) ואם יש לזה כרטיסי INTERFACE מסוג חדש, אז סביר להניח שיש כאן בעיה לא קלה.

לדעתי זה תלוי עד כמה הם קרובים להוציא מסכים מסידרה חדשה ואם המסכים הללו כוללים כרטיסים זהים לקודמים, או שיש להם INTERFACE חדש. העניין הוא שהם לא אומרים מה הם יעשו ועד עכשיו לא קיבלתי כל מידע חדש מיפן - כך שצריך לצאת מתוך הנחה שכרגע אין פיתרון. ברגע שיהיה פיתרון כלשהו, סביר מאוד להניח שתדעו מזה, כי גם אני מעוניין במסך הזה מאוד...

ההערכה שלי היא שהם יצאו עם כרטיס כזה גם למודלים ישנים פשוט בגלל לחץ הקהל. האם זה יקרה בקרוב? אין לי מושג ירוק, אבל זה היה כבר צריך להתבצע לפני שנה בכדי להיכנס לנישה של NEC ושל פיוניר.

אגב, השוק של פנסוניק הוא במזרח הרחוק ובארה"ב. באירופה יש להם נתח שוק מזערי ביחס לפיליפס ופיוניר. העובדה הזו עלולה מאוד לצמצם את לחץ הקהל האמיתי עליהם ועלול לגרום לכך שהם יכולים לוותר על תמיכה בפורמט 1080i50 עבור מודלים שהם מחשיבים "ישנים". כמובן שכל זה רק השערות, אין לי מושג מה הם בסוף יעשו.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 28, 2005

#19  נשלח: א' 03/07/2005 13:04
לינקים

עופר,
אולי הלינק הבא יעזור?יש פה משהו שיכול לעזור ?

http://www.dtvcity.com/panasonic-plasma/pan-6-boards.html

שרון
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#20  נשלח: א' 03/07/2005 16:31

sharlav,

לא ממש... יש לי המון מפרטים רשמיים (וסמי רשמיים) של פנסוניק. אף אחד מהם לא תואם לדרישות.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 394

#21  נשלח: ב' 04/07/2005 14:39

ושוב אנחנו מגיעים לקטע הזה עם נק ...למה כאן באתר ישנה הרגשה שמי שכותב משהו לא כל כך טוב על ה-נק ה"מיתולוגית" הזו,ישר חותכים אותו עם סכין מנתחים? מה קרה ? זו כבר מתחילה להיות תופעה וזה לא לטובת האתר לדעתי....מי שיש לו נק (אם שקנה בגלל האתר ואם לא)מה זה נפגע אם מישהו כותב שלדעתו יש מסכים הרבה יותר טובים מהנק....לכל בעלי הנק-קניתם מסך מצוין ומומלץ על ידי אנשים יודעי דבר so ?? עם כל הכבוד כנראה שיש אפילו -רחמנא ליצלן מסכים טובים יותר מנק !!!
תתחילו להנות מהציוד שיש לכם במקום לתבוע את עלבונכם אם מישהו כתב משהו טוב על מוצר אחר !
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#22  נשלח: ב' 04/07/2005 15:25

shlomore,

אני מבין שהתסכול בעיקר ממוקד בי. האם אני צודק?

אני חושב שה-XR3 וה- VR5 הם מוצרים טובים מאוד ושווים כל אגורה.

בנוגע להשוואה בין המסכים לאור המידע שקיבלתי ביומיים האחרונים והתרשמות ראשונית מהמסך:
1. הפנסוניק 42PHD7 נותנת את התמונה הכי טובה שראיתי עד כה בקטגוריה שלה.
2. לתמיכה של ה- HDMI שלה חסר תמיכה ב-50HZ מחוץ ל-PAL PROGRESSIVE.
3. מי שרוצה בעיקר לצפות ב-DVD וטלויזיה, זה המסך עם הערך הטוב ביותר לדעתי שניתן לרכוש כיום (בעבר ה- 42XR3 היתה בראש, לדעתי היא מס' 2 כרגע).
4. מי "שצריך" תמיכה ב-1080i50 או 720p50 או [email protected], יכול או לרכוש פיוניר 435 או NEC 42XR3 או שימתין שהדור הבא של כרטיסי INTERFACE או מסכים יצאו לשוק. לפי מידע ראשוני, פנסוניק צפוייה להכריז על מוצרים חדשים לקראת עונת החגים האמריקאית. אין ספק בליבי שהמוצרים שיוכרזו יתמכו באופן מלא ב- 50HZ לאור ההשקעה העצומה של פנסוניק בערוץ HD1 האירופי.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 394

#23  נשלח: ב' 04/07/2005 15:40

עופר ידידי ,,

לא רק שזה לא ממוקד אליך אישית,זה אפילו לא תסכול !
אני פשוט לא מבין את ההתנגחויות באתר בכל מה שקשור לנושא הנ"ל..יכול להיות שאם הייתי צריך היום לקנות מוניטור אולטימטיבי לא הייתי מהסס ופשוט הולך לקנות מה שאתה אישית היית ממליץ לי ובטח משהו שקנית בעצמך.אבל לא הייתי מגונן ומסנגר עליו כאילו יש לי מניות בחברה המייצרת..זה תמצית הענין שהעליתי.אוקיי כולנו אוהבים הכי את מה שיש לנו וזה בסדר,אבל עכשיו לא הגיע הזמן שנהנה מהמוצר במקום לגונן עליו או לתקוף כל מוצר מתחרה?
לי אישית אין בכלל ספק שברגע שאחליט לקנות מסך (פלזמה או lcd ) אני סומך על כל מילה שתייעץ לי.ואני גם מודה ומוקיר אותך על זה.
אם לי יש משהו ש"ממוקד" אליך,זו רק הערכה עצומה על כל מה שאתה עושה לכולנו כאן באתר המצויין הזה..כמובן שאני מתכוון גם למרטין וחיים...
שלמה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#24  נשלח: ב' 04/07/2005 16:46

shlomore,

עכשיו הבנתי. תודה.

אני חושב שכתבתי את זה בשרשור אחר, אנשים אוהבים לסנגר מדוע הם בחרו דווקא במוצר א' ולא ב' כאילו שמדובר בבחירה קדושה או בחתונה קתולית... אולי זה בגלל העלויות הגבוהות, אבל זה גם נוגע לסוג הרכב.

אני מתקשה להבין את זה, כי בחרתי ב-א' כי הוא כרגע הכי טוב. האם אשאר איתו? ברגע שיהיה מוצר טוב יותר ואוכל להרשות לעצמי אותו - בהחלט אעשה זאת. לא בכדי אני כרגע עם הפלאזמה הרביעית שלי. ולא שלא אהבתי את האחרות, כולם היו בני וכולם היו על תנאי...

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 28, 2005

#25  נשלח: ג' 05/07/2005 14:37
מה השורה התחתונה?

עופר,
אז בשורה התחתונה-קיבלת תשובה רישמית מהיפנים שכרטיס ה DVI לא יתמוך במשפחת הדור ה-7 של פנסוניק?
תקופת החגים=דצמבר הקרוב??? נראה לך שהם יוציאו את PHD8 אז לא נראה לי שבכלל יהיה דגם כזה.... אולי אני טועה.
אז כרגע רק פיוניר 435 ונק XR3 תומכים בממיר שך HOT (הצפנה???)- כך כך מוזר וחמור!!! אתה מבין את המשמעות??? מי יוכל לראות את ערוץ HD1 בארץ החל מספטמבר זה כ"כ לא כלכלי עבור HOT !! או שגם EDTV תומכות בערוץ המוצפן? ואם כן,אילו?
האם לדעתך HOT מבינים שקהל היעד מאוד קטן החל מהמעבר של HD1 לשידורים מוצפנים? נראה לי כמו קוספירציה של פיוניר ישראל ...(ט.ר)

שרון
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#26  נשלח: ג' 05/07/2005 18:42

sharlav,

ציטוט:
אז בשורה התחתונה-קיבלת תשובה רישמית מהיפנים שכרטיס ה DVI לא יתמוך במשפחת הדור ה-7 של פנסוניק?

לא הבנתי את מה שכתבת...

התשובה היתה שכרטיסי ה-HDMI/DVI הנוכחים אינם תומכים ב-50HZ (פרט לב-PAL וב-PAL PROGRESSIVE).

מכיוון שזה המקרה, צריך לחכות או שיצאו כרטיסים חדשים לדור הנוכחי (לא חושב שזה יקרה) או לדור הבא שלהם.

ציטוט:
לא נראה לי שבכלל יהיה דגם כזה.... אולי אני טועה.

פנסוניק מוציאים כמעט כל שנה מודלים חדשים עם מספר גדול באחד מהדור האחרון. אני עוקב אחרי התהליך הזה כבר כמה שנים טובות. ההימור שלי הוא שיהיו הכרזות שלהם ב-CEDIA.

ציטוט:
אז כרגע רק פיוניר 435 ונק XR3 תומכים בממיר שך HOT.

בחיבור דיגיטלי, כן.

ציטוט:
או שגם EDTV תומכות בערוץ המוצפן?

נחש... אני חושב שתגיע למסקנות די מהר...

ציטוט:
האם לדעתך HOT מבינים שקהל היעד מאוד קטן החל מהמעבר של HD1 לשידורים מוצפנים?

אני לא חושב שיש להם מושג ירוק.

ציטוט:
נראה לי כמו קוספירציה של פיוניר ישראל ...

אם תקרא במאמרים מלפני חצי שנה, כתבתי על הקטסטרופה הזו עוד אז. זה שהחברות לא החכימו מאז, לא מוסיף להם קרדיט. פיוניר עשו השקעה חכמה, גם ב-NEC וגם ב-HD1 וגם בכך שהם הצליחו לגרום ליבשה שלמה (אירופה) לאמץ תקן די גרוע...

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 28, 2005

#27  נשלח: ד' 06/07/2005 18:48
עופר

שאלתי האם קיבלת תשובה שלילית רישמית מפנסוניק יפן.
אני כרגע בארה"ב ואדבא עם שירות הלקוחות הטכני של פנסוניק על הנושא הזה+לגבי הדגמים העתידיים.(PHD8 ? ןמתי?)
לגבי HOT - כדאי שמישהו יעורר אותם. לפחות בשביל ההגינות , רחמים עליהם אילו עצבים יקבלו אלו שכבר קנו את הממיר ואין להם פיוניר 435 ו/או NECxr3

שרון
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#28  נשלח: ד' 06/07/2005 23:41

sharlav,

התשובה היתה שכרטיסי ה-HDMI/DVI הנוכחים אינם תומכים ב-50HZ (פרט לב-PAL וב-PAL PROGRESSIVE).

הם לא אמרו שיצא משהו לפני PHD8, והם לא אמרו שלא.

לגבי השירות של פנסוניק בארה"ב, תנסה אבל אין סיכוי שתצליח... הם מעולם לא שמעו או ישמעו על 50HZ, והמכשירים עובדים מעולה ב-60HZ.

לגבי HOT, הם בהשקה רכה ובעיקר רוצים למכור את זה ביחד עם מסכים חדשים. זה לא ממש מטריד את מנוחתם בלילה.

חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2005
מספר הודעות: 12

#29  נשלח: ד' 13/07/2005 21:17

ניתן אולי לרכוש ממיר מ DVI\HDCP לקומפוננט. זה יאפשר קליטת HD1 בפנסוניק.

www.spatz-tech.de/spatz/dvi_hdcp.htm

המחיר 350 EURO.

אבי.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#30  נשלח: ד' 13/07/2005 22:51

אם יש עניין אולי ננסה לארגן מבצע של כאלה.
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה