Trinnov - כמו להיכנס לעולמה המופלא של אליס...

עמוד 4 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 124
מספר הודעות: 2813

#46  נשלח: ה' 07/05/2020 15:17

תודה,

כפי שציינתי הכל למעשה נשמע שונה, במה קרובה,סראונדים ואטמוס מפורטים מאוד ובאס הדוק ועוצמתי..השינוי עצום לעומת הלינגדורף.

ברור שישנם הבדלים בין פרוססורים מבחינת יכולת עיבוד (צ׳יפים שונים) אנטם אינו דומה ללינגדורף (עיבוד וסאונד) כפי שהלינגדורף רחוק מהטרינוב מכל הבחינות.

בזמנו כשרצינו לרכוש את הלינגדורף בדקנו אצל רן רסיברים ופרוססורים מחברות שונות אל מול הלינגדורף וכמובן שההבדלים היו עצומים בין חברה לחברה, הבדיקה נעשתה עם אותם קטעים ועוצמות במשך שעות.

לגבי Active Crossover למיטב הבנתי הפרוססור עושה זאת במקום הרמקול.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 559
מספר הודעות: 1614

#47  נשלח: ה' 07/05/2020 16:35

mulder כתב:
תתחדש, תמיד כיף להתעסק עם מוצר חדש, ותודה על השיתוף.

הייתי רוצה להתייחס למה שקראתי מכם, אני מכיר טוב את הסצינות שהוזכרו כאן, בעיקר מ"מקס הזועם", פעם היה לי גם את revenant כי קראתי על הסאונד שלו ורציתי לבדוק על מה מדובר (הסצינות בהתחלה באמת עשויות מעולה).
אני שמח לקרא שיש אצלך שיפור גדול, אבל מה שלא "מסתדר" לי בראש בהקשר של החוויות האלה זה מה דווקא הטרינוב עושה ברמות כאלה שעל פניו רסיבר/פרוססור עם רמקולים טובים+מיקום נכון לא מסוגלים לבצע (הערת צד אגב הסצינה מ"מקס", נסה את הסצינה ב'פארק היורה' הראשון, כשהם רואים את הדינוזאור הראשון בסרט עומד על הרגליים האחוריות ואוכל עלים מהעץ ואז הוא נופל על הרגליים הקדמיות ..). כלומר הוא עולה פי 7-8 מהדגמים הכי בכירים של יצרניות רסיברים..

השאלות מתוך סקרנות כי בכל זאת מדובר במוצר יקר וזה מעלה אצלי שאלות, זה לא מביקורתיות אישית כלפי מישהו. אמנם לא שמעתי טרינוב ולא עשיתי השוואות אבל מתואר מצב שבו אני מבין ששמעו "meh", למצב שבו הכל התעורר לחיים. נכון שטעם הוא סובייקטיבי, אבל יש דברים שהם שמיעים. סראונדים ששומעים בהם, מעברים חלקים בין כל רמקולים, דיאלוג ברור, ניהול באסים, לדעתי זה סף דרישה מכל רסיבר/פרוססור ממוצע ורצוי עוד לפני הכיול.

אגב הקרוס האקטיבי שצוין, זה אמנם בכיול שלו אבל זה פועל כמו קרוס אקטיבי חיצוני או מובנה ברמקולים מוגברים? נראה לי שמדובר במשהו אחר, או שלא הבנתי.

ערן, להגיד ששמעו Meh עם הלינגדורף זה קצת מצחיק (שלא להגיד הזוי). שומעים אדיר עם לינגדורף. נקודה. שים בצד את כל ההשוואות למינהם.

חברה מעולה, שיש לה כל מיני חסרונות, כמו לכל חברה אחרת, לרבות Trinnov.

הנטייה של משתמש מסוים להתלהב מהחלפה שהוא מבצע, עם זה ברמקולים, או בהגברה או בפרוססינג, ביחס למה שהיה לו, אינה הופכת את התיאורים בהבדלים ,לעובדה או נסיון לרמוז ששמעו Meh לפני כן, אלא להדגיש את ההבדלים ביחס למה שהיה.

כאשר אני בחרתי ב- Lyngodrf לאחר שהשוויתי אותו, בזמנו, לכל רסיבר שמכירה האנושות, למעט Trinnov, לא היה מוצר אחד שבכלל התקרב אליהם. זו העובדה היבשה והיא לא תשתנה, ללא קשר ליכולות שלו אל מול מוצר כמו Trinnov.

וכן, כל רסיבר, גם של $200 מסוגל לייצר את האפקטים שקובי סיפר עליהם, לטעמי, הוא ניסה לספר על התחושות שלו באותם קטעים שהוא מכיר היטב, לנוכח נסיון עבר של הקשבה לאותם קטעים עם מוצר אחר, כל זאת מבלי להמעיט מיכולותיו של המוצר האחר.

והמוצרים האלה לא עולים פי 8 לחינם מכל רסיבר טופ שאתה מכיר, הם נשמעים משמעותית יותר טוב ממה שאתה כרגע מסוגל להעלות על דעתך, בכל פרמטר שאתה יכול לחשוב עליו וגם על כאלה שלא חשבת עליהם.

ברגע שתקשיב למוצר כזה, בין אם זה Trinnov ובין אם זה Lyngdorf, באותו חלל אל מול אותם רסיברים , רק אז אתה תוכל להבין מהו שיעור ההבדל.
לא לפני כן.

רן
·
פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 472
מספר הודעות: 5917

#48  נשלח: ה' 07/05/2020 18:54

RanMoyal כתב:

ציטוט:
...

ערן, להגיד ששמעו Meh עם הלינגדורף זה קצת מצחיק (שלא להגיד הזוי). שומעים אדיר עם לינגדורף. נקודה. שים בצד את כל ההשוואות למינהם.

חברה מעולה, שיש לה כל מיני חסרונות, כמו לכל חברה אחרת, לרבות Trinnov.

הנטייה של משתמש מסוים להתלהב מהחלפה שהוא מבצע, עם זה ברמקולים, או בהגברה או בפרוססינג, ביחס למה שהיה לו, אינה הופכת את התיאורים בהבדלים ,לעובדה או נסיון לרמוז ששמעו Meh לפני כן, אלא להדגיש את ההבדלים ביחס למה שהיה.

כאשר אני בחרתי ב- Lyngodrf לאחר שהשוויתי אותו, בזמנו, לכל רסיבר שמכירה האנושות, למעט Trinnov, לא היה מוצר אחד שבכלל התקרב אליהם. זו העובדה היבשה והיא לא תשתנה, ללא קשר ליכולות שלו אל מול מוצר כמו Trinnov.

וכן, כל רסיבר, גם של $200 מסוגל לייצר את האפקטים שקובי סיפר עליהם, לטעמי, הוא ניסה לספר על התחושות שלו באותם קטעים שהוא מכיר היטב, לנוכח נסיון עבר של הקשבה לאותם קטעים עם מוצר אחר, כל זאת מבלי להמעיט מיכולותיו של המוצר האחר.

והמוצרים האלה לא עולים פי 8 לחינם מכל רסיבר טופ שאתה מכיר, הם נשמעים משמעותית יותר טוב ממה שאתה כרגע מסוגל להעלות על דעתך, בכל פרמטר שאתה יכול לחשוב עליו וגם על כאלה שלא חשבת עליהם.

ברגע שתקשיב למוצר כזה, בין אם זה Trinnov ובין אם זה Lyngdorf, באותו חלל אל מול אותם רסיברים , רק אז אתה תוכל להבין מהו שיעור ההבדל.
לא לפני כן.

רן
·

הי רן

לא אני אומר, צמצמתי למילה מה שהבנתי מתיאורים של חוויה. בערך כמו "חלמתי להגיע לדיסנילנד, ולמרות שהיא נחשבת מדהימה, היה רק בסדר "
ב"meh" התכוונתי לתוצאה שהיא 'בסדר' אבל לא מה שמצפים לקבל, הבנתי שהיה כך באינטגרה, אבל הפתיע אותי שזה קרה בלינגדורף, במיוחד אחרי שהוא היה המנצח בפרוייקט המורכב והמעניין שלכם כי נטען שהוא שיפר כל חלל שנוסה בו.

בזמנו כתבת בכנות "האם ההבדלים בין הלינגדורף למכשירים שעולים כשישית ממנו, היו דרמטיים, בלתי נתפסים שגורמים לך לתפוס את הראש בתדהמה? התשובה לכך היא: לא. "

יכול להיות שהבנתי לא נכון את מה ש yarino התכוון ואני מתנצל אם כן, אבל אם מישהו אומר לי (ולא כולם היו טוענים את זה על מכשיר הייאנד) ש"סראונדים כאילו היו מכוסים בשמיכה" , והדיאלוג עכשיו ממורכז וברור או שהבאס עכשיו מצוין ויש נפח וכו' (ואני מכיר את הסרטים האלה, לא אמורה להיות בעיית באס גם ברסיבר mid level), אז משהו לא הגיוני בעיניי.

בכל מקרה, מאחל לו שוב שיהנה הרבה בכל בחירה שלו.

רמקולים+פרוססור Meridian תוצרת אנגליה.
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
פרופיל | שלח הודעה | חפש
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 559
מספר הודעות: 1614

#49  נשלח: ה' 07/05/2020 19:09

ערן.

אני מבין את דבריך ההגיוניים ואני גם לא מתיימר להכנס לראשו של קובי ולפרש את דבריו.

לדעתי, הדברים נובעים מפרופורציה ומחשיפה שלך כמשתמש , לדברים יותר ויותר טובים ופתאום, המוצר הקודם, שהיית מאוהב בו וגרם לך להרדם כל לילה עם חיוך, נשמע לך "בינוני" ואתה בעצם "שוכח" שדקה לפני כן, אותו מוצר "בינוני", הביס את כל מה שהכרת עד לאותה עת.

אז תשובתי אליך, הייתה לשים את הדברים שנאמרו בפרופורציה הראויה.

גם אם הטרינוב מהווה קפיצת מדרגה ברורה מכל מה שקיים היום בשוק, אני לא מכיר מכשירים (לבד מהטרינוב) שמסוגלים לדגדג את הלינגדורף, עם כל הכבוד לכולם וחלילה מבלי להמעיט מערכם.

רן
(2) הבעות תודה: mulder , menny
פרופיל | שלח הודעה | חפש
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007

#50  נשלח: ה' 07/05/2020 19:46

אני לא טענתי שישנה בעיה של באס או סראונד ברסיברים mid level, גם לרסיבר שתקנה בדיוטי פרי יהיה באס ולאנשים מסויימים זה בהחלט מספיק וזה בסדר, לפעמים אני מקנא באנשים אלו.

ב 25 שנים שאני בתחביב עברו אצלי דיי הרבה רסיברים/פרוססורים, אם זה קנייה או בדיקה אצלי בבית ואני אומר לך חד משמעית שמעולם לא שמעתי סאונד היקפי כמו שבטרינוב, עם כל כך הרבה אינפורמציה מהסראונדים ולכן כתבתי את מה שכתבתי.

הלינגדורף היה קפיצת מדרגה עצומה לעומת האינטגרה שלי בכל התחומים אבל...הטרינוב ״לצערי״ ולצערה של אשתי נשמע הרבה יותר טוב.

כל עוד לא תשב ותשווה בין מכשירים יהיה כנראה קשה לשכנע אותך.

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 19, 2005

הבעות תודה: 253
מספר הודעות: 5447

#51  נשלח: ה' 07/05/2020 19:48

הסוני שלי לא רק מדגדג אלא משאיר אבק לשניהם
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 314
מספר הודעות: 7778

#52  נשלח: ה' 07/05/2020 19:50

קובי,

לא מונובלוקים , אלא שני מגברי סטריאו של Bryston
לקדמיים14B SST-2
לסנטר4B SST-2
פרופיל | שלח הודעה | חפש
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007

#53  נשלח: ה' 07/05/2020 19:52

עופרפולק כתב:

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007

#54  נשלח: ה' 07/05/2020 19:56

bariko כתב:
קובי,

לא מונובלוקים , אלא שני מגברי סטריאו של Bryston
לקדמיים14B SST-2
לסנטר4B SST-2

אוקיי, חשבתי מונובלוקים.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 472
מספר הודעות: 5917

#55  נשלח: ה' 07/05/2020 21:29

עופרפולק כתב:

זה כי אתה עצלן ולא מנגב אותו מדי פעם עם מגבון לח.

רמקולים+פרוססור Meridian תוצרת אנגליה.
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
פרופיל | שלח הודעה | חפש
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 314
מספר הודעות: 7778

#56  נשלח: ו' 08/05/2020 1:05

yarino כתב:
ציטוט:
...

אוקיי, חשבתי מונובלוקים.
·

איפה, הלוואי והיה לי מקום להכניס מונובלוקים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 19, 2005

הבעות תודה: 253
מספר הודעות: 5447

#57  נשלח: ו' 08/05/2020 6:47

חחחח יפה ערן חחחח
lasik
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2010
הבעות תודה: 225
מספר הודעות: 1889

#58  נשלח: ו' 08/05/2020 10:53

yarino כתב:
בזמנו כשרצינו לרכוש את הלינגדורף בדקנו אצל רן רסיברים ופרוססורים מחברות שונות אל מול הלינגדורף וכמובן שההבדלים היו עצומים בין חברה לחברה, הבדיקה נעשתה עם אותם קטעים ועוצמות במשך שעות.

·הבדלים עצומים בין רסיברים?
זכור לי שרן כתב בזמנו בדיוק את ההפוך: שההבדלים בין הרסיברים שבדק כמעט לא היה קיים לפני שהופעלה מערכת הכיול, וכי לאחר הפעלת מערכת הכיול ההבדלים בין הרסיברים לא היה כ"כ דרמטי.

לפני שנים השוויתי בין 2 רסיברי דגל של 2 מותגים. מצאתי הבדלים, אבל בוודאי לא עצומים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007

#59  נשלח: ו' 08/05/2020 11:19

lasik

סליחה על ההתנסחות..הכוונה הייתה הבדלים עצומים בין הלינגדורף לרסיברים.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 1094
מספר הודעות: 6053

#60  נשלח: ו' 08/05/2020 14:45

yarino
·
ברור שהדעה שלך היא מאוד סובייקטיבית ואני ממש מכבד אותה

מקנא בך שאתה מרגיש בהבדלים במערכת ההגברה/פרוססור אני מרגיש בהבדלים כמעט רק ברמקולים

כמו שאני מקנא בכאלה שיש להם מחוננויות מסוגים שונים כמו טעם, נגינה, שירה וכדומה

לא חושב שאתה צריך להצטדק שאתה שומע את ההבדלים, במיוחד אם אתה מוכן לשלם עבורם כדי להעצים את ההנאה שלך מהתחביב

בהצלחה בשדרוג הבא
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה